Portsmouth FC

Poslední utkání

Nový příspěvek

Nový příspěvek

Příští Zápas

Nový příspěvek

Nový příspěvek

Hráč Zápasu

David James

David James

Karikatury

Nový příspěvek

Nový příspěvek

Novinky

Redknapp: Zatčení mi vzalo naději trénovat Anglii

Manažer Portsmouthu Harry Redknapp míní, že jeho zatčení v rámci vyšetřování korupční aféry mu vzalo naději na angažmá u anglické reprezentace.

Šedesátiletý Redknapp byl ve středu zadržen a vyslýchán kvůli podezření, že byl zapleten do skandálu s úplatky za přestupy, který v Anglii propukl v minulém roce po odvysílání reportáže televizní stanice BBC. Obvinění se vztahovala k roku 2003, kdy v Portsmouthu působil poprvé.

Uznávaný kouč na tiskové konferenci všechna obvinění popřel. Zároveň však připustil, že vinou zatčení vypadl z okruhu kandidátů na místo trenéra anglické reprezentace, kterou po neúspěchu v kvalifikaci mistrovství Evropy musel opustit Steve McClaren.

"Neříkám, že bych se býval stal trenérem Anglie, ale všechny tyto nesmysly a nechutné kroky vůči mé osobě všechno jistě změnily," řekl rozhlasové stanici BBC Redknapp.

"Neříkám, že jsem se za tou prací hnal. Mám rád práci, kterou mohu zde v Portsmouthu dělat, a nemám důvod odsud odcházet. Ale bylo fajn poslouchat, jak lidé mluví o tom, jak dobře si tu vedu," uvedl trenér, který od svého příchodu do Portsmouthu v roce 2005 udělal z klubu černého koně Premier League.

Autor:ČTK
Poslední komentáře
02.12.2007 00:31:36: Prosím změň si můj odkaz na www.eredivisie.wgz.cz, na blogu už to nemám
02.12.2007 00:31:35: Prosím změň si můj odkaz na www.eredivisie.wgz.cz, na blogu už to nemám