Portsmouth FC

Poslední utkání

Nový příspěvek

Nový příspěvek

Příští Zápas

Nový příspěvek

Nový příspěvek

Hráč Zápasu

David James

David James

Karikatury

Nový příspěvek

Nový příspěvek

Novinky

Preview:Birmingham-Portsmouth

Hráči s přístavní ho města se dnes postaví proti  Birmingham city,které postrádá svoji největší osobnost týmu manažera Steve Bruce( odešel trénovat do Wiganu).Nahly odchod oblíbence fanoušku City se pokoušelo představenstvo naprávit a vyhledat vhodnou náhradu.Oslovilo bývalého manažera Totenhamu Martina Jola a Itala Marccela Lippiho  ale oba odmítly.
 Domácí City můžou počítat s návratem své hvězdy Mikael Forssela,naopak týmu bude chybět Oubina,Camerona Jeroma,Parnabyho a Johnsona.Portsmouth se bude muset obejít bez Kanua,který si natahl sval proti Manchestru City.
Poslední měření  se datuje na 21.Ledna 2006,které dopadlo debaklem pro Pompey(5:0),oba týmy byli namočení v sestupových příčkách ale nakonec se pravě Portsmouth zachránil.
Dnes  hráči Pompey si můžou připomenout něco co fanoušci nezažily 58 let,a to že neprohrály devět utkání za sebou. Naposledy se to stálo ve vítězné sezoně v letech 1949/50, kde pravě dominovaly v nejvyšší soutěží.

Utkání:
Sobota, 24.listopadu 2007, St.Andrews Grove, 16:00
Rozhodčí : Martin Atkinson (Yorkshire)

Vzájemná bilance :
Celkově : 35 - 23 - 22, v PL : 2 - 3 - 1
Na půdě Blues : 24 - 9 - 7, v PL : 2 - 1 - 0

Sestavy:

Birmingham : Taylor, Kingson, Doyle, Kelly, Djourou, Ridgewell, Schmitz, Queudrue, Nafri, Muamba, Larsson, De Ridder, Kapo, McSheffrey, Palacios, Danns, O´Connor, Forssell

Portsmouth : James, Ashdown, Johnson, Lauren, Campbell, Distin, Pamarot, Hreidarsson, Utaka, Davis, Mendes, Diop, Muntari, Kranjcar, Benjani, Nugent,
Žádné komentáře