David James

Karikatury

Novinky

Znovu domácí remíza 0:0

Portsmouth dnes znovu potvrdil známý fakt,že je v letošní sezóně lepší venku než  doma už v deváté minutě nebezpečný centr před bránu uklidil Lescott na roh o dvě minuty později pálil Muntari pouze vedle.Stejně tak o 5 minut později pálil vedle Benjani poté co se dobře uvolnil.Převaha domácího portsmouthu pokračovala,ale v největší šanci prvního poločasu v 33 minutě jen těsně Diop netečoval míč po centru z přímého kopu,ale i tak měl brankář Howard problémy.Nakonci poločasu ještě dvakrát vystřelil aktivní Muntari,zejména druhá střela již v nastavení z přímého kopu byla jedovatá,ale brankář hostů jí vytáhl na roh.I do druhé půle vstoupili hráči pompey aktivně,ale gólově se neprosadili.Na druhé straně se pomalu probouzejí Everton mohl dostat do velké šance,ale Osmanovy naštěstí utekl míč.Na druhé straně se o dvě střely pokusil Benjani,ale ani jedna se neujala.Přímý volný kop zahrával na druhé straně v 66 minutě Arteta,ale James si na jeho střelu dobře počíhal.Přibližně od 70 minuty až do konce utkání pompey už Everton k ničemu nepustili,ale samy ač nastěhováni povětšinou na půli Evertonu nedokázali nic vymyslet.V poměrně nadějné pozici se ocitl Kanu po pěkné střele od Diopa,ale míč se do sítě nedostal a pompey tak potřetí v řadě remizovali 0:0 a ztratili další 2 body.