David James

Karikatury

Novinky

Portsmouth nezaváhal!!

Hráči Pompey dokázali znova potvrdit skvělou formu a vyhráli na půdě  Birminghamu 2:0.To znamená vyrovnaní  serie z ročníku 1949/50,když neprohrály devět utkání v řadě.
Do sestavy Portsmouth se znova dostál francouzsky levý obránce Pamarot naopak do domácí branky se postavil Richard Kingson.
  První náznak šance si vypracoval středopolař Sean Davis,který se dokázal prokličkovat  do šestnácky ale obrána City byla pozorná.První branka padla v 34.minutě po skvělem uvolnění Benjamiho, se do střeleckého pozice prosadil Muntari ale největší zásluhu na brance měl domácí brankář,který podcenil střelu.O pár chvilek později se fanoušci Pompey mohly znova radovat ale průnik Benjamiho skvěle zlikvidoval Kingson.
Do druhého poločasu vstoupil  lépe Birmingham a  byl velmi blízko gólu ale největší překážkou byl pro City David James,který byl úžasný.Portsmouth poprvé zahrozil při šanci Pamarota. Střela  obránce ale nebyla přesná. James se opět pořádně vyznamenal deset minut před koncem, kdy zlikvidoval střelu  Kapa.Pojistku pro Portsmouth zajistil v 82.minutě z přímého kopu Niko Kranjčar, který svojí střélu zakroutil do pravého rohu branky.
Dnešní vítězství Pompey neposunulo kupředu ale drží krok s čelem tabulky.Další zápas se utkáme s Evertonem 1.12. na Fratton Parku.